چوب محصولی منحصر به فردی است که در ساخت انواع سازه های چوبی و صنایع وابسته کاربرد فراوانی دارد.

عمده واردات چوب ایران از کشور روسیه انجام میگرد. که بر سه مدل تقسیم بندی می شود.

1: چوب نراد (ساسنا): گونه ای از درخت کاج که دارای مقاومت بالا و انعطاف پذیری است. از نظر شکل ظاهری، رنگ روشن به همراه رگه های قهوه ای متمایل به قرمز است که به خاطر ماهیت آن هیچ حشره نمی تواند در آن لانه کند به همین دلیل از این چوب در مناطق مرطوب استفاده می شود.

در گذشته از این چوب برای ساخت کشتی استفاده می شد که امروزه بیشتر در صنعت مبلمان کاربرد اصلی دارد.

2: چوب یولکا: بسیار صاف و سبک و محکم است که می توان با استفاده از روکش های مخصوص سطوح چوب را با دوام نمود. برای تمامی ابزار ها و ماشین آلات می توان استفاده نمود و به راحتی می توان روی آن دریل کرد که عمده در ساختمان سازی، دکوراسیون داخلی، لوازم منزل و مصالح استفاده میشود.

3: راش: درختی زینتی که در مناطق معتدل و نیمه گرمسیری و نیمکره شمالی رشد می کند و در مقابل آب با دوام است، وزن سنگین، بافت های ریز، سطحی صاف و رنگ خاکستری دارد. از خاصیت آن می توان به استحکام  و طول عمر بالا، انعطاف پذیری، بی بو و ضربه گیری بالای اشاره کرد.

بیشتر در صنایع اسباب بازی، تجهیزات ورزشی، ظروف و دکوراسیون استفاده می شود.

 

نحوه واردات:

در واردات انواع الوار بایستی دقت شود تا تولیدی مجوز های صادرات آن را داشته باشد و بتوان آن را به راحتی به ایران منتقل کرد، از طرف دیگر تمامی گمرکات روسیه نیز اجازه صدور الوار را نمیدهند که بایستی قبل از هرکاری از این دو مورد اطمینان حاصل کرد.

شرکت بازرگانی آلتین آلیش وریش با حضور فیزیکی در روسیه و به همراه شرکای تجاری خود آماده ی ارائه ی خدمات به تجار ایرانی در تامین این محصولات از روسیه می باشد.

 

لغات کلیدی:

چوب روسی، خرید چوب روسی، چوب روسی با کیفیت، چوب نراد، چوب ساسنا، چوب یولکا، چوب یلکا روسی، چوب ساسنا روسی، واردات چوب روسی، واردکنندگان چوب روسی

برای تماس با ما، لطفا روی این دکمه کلیک کنید